Zábava

Dvůr Pilnova statku ukrývá zastřešené posezení s krbem, udírnu a studnu s vodníkem. Pro děti je zde pískoviště a prolézačka s houpačkou. Můžete si zde také zahrát stolní tenis nebo stolní fotbálek. 

 

V obci, nedaleko areálu můžete ke sportovním aktivitám využít antukového hřiště s tenisovou stěnou nebo fotbalové hřiště. Pro děti je zde nové hřiště s lezeckými kameny, lanovou pyramidou, kolotočem, houpačkou, houpadly a skluzavkou. Povrch celého hřiště tvoří dopadová plocha. Ke koupání slouží místní rybník, u něhož se děti mohou svézt na lanovce stejně jako na zvířátkovém kolotoči před hostincem "U Bambuchů".

 

Ve vzálenosti 15-ti km Sečská přehrada na řece Chrudimce. V okolí je mnoho zajímavých kulturních památek, jsou zde dobře značené a udržované turistické i cykloturistické trasy, které vedou po hřebenech Železných hor i malebným údolím řeky Doubravy. Ve vzdálenosti 8 km se nachází Ski Areál Hluboká a ve vzdálenosti 16 km Ski Areál Hlinsko.


シャネルとカルバンクラインは2位で結んだ。 ちょっと黒いドレス、ツイードスーツ、キルトハンドバッグで知られている非上場企業のシャネルは、1909年にココシャネルによって設立され、現在カール・ラガーフェルドの頭を務めています。 シャネルiphoneケースは常にクラシックだが非常にファッショナブルな製品を常に宣伝しているためにリードしています。 シャネルの現在のフラッグシップ製品には、キルトのストラップレスバッグと、ピンクトリムの刺繍入りカシミアノースリーブスカートが含まれています。 このブランドの現在の女性イメージスポークスパーソンはキーラ・ナイトレイです。 カルバンクラインの世界小売売上高は2006年に45億ドルに増加し、2003年のフィリップスヴァンハウゼンの買収よりも50%増加しました。グッチiphoneケース . このような成功は、ブランド携帯ケース、カルバンクラインコレクション(上着とアクセサリー)、ckカルバンクライン(二次衣類とアクセサリー)、カルバンクライン(3年生服とアクセサリー)の3つの主要ブランドに起因しています。 主な春のドレスには、斜めのスリムな男性のズボンと白いハイウエストのスカートが含まれています。
Copyright ©pilnuvstatek.cz 2010, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS