PROVOZNÍ ŘÁD PILNOVA STATKU


Vítáme Vás v areálu stylového penzionu „Pilnův statek" v Libici nad Doubravou.
Během pobytu se prosím řiďte provozním a požárním řádem i pokyny správce objektu.
Provozní řád je vyvěšen v zádveří hlavního vchodu.

 1. Váš pobyt začíná v 15,00 hod., pokud však není předem dohodnut jiný čas nástupu.
 2. Doplatek ceny pobytu uhraďte prosím v den příjezdu.
 3. Ve všech objektech areálu Pilnova statku platí ZÁKAZ KOUŘENÍ a kromě krbu v přístřešku i ROZDĎĚLÁVÁNÍ OHNĚ. K odhazování a ukládání nedopalků slouží pro kuřáky v areálu VÝHRADNĚ zde umístěné popelníky.
 4. V prostoru celého areálu udržujte prosím pořádek a třiďte komunální odpad do nádob k tomu určených.
 5. I zde platí v době od 22,00 hod do 06,00 hod. dodržování nočního klidu.
 6. Veškeré vybavení užívejte pouze pro účely, ke kterým je určeno. Platí zde zákaz svévolného přenášení a stěhování nábytku, postelí atd. Vybavení a zařízení areálu nám prosím úmyslně nepoškozujte.
 7. Houpačku smí používat pouze děti do 40kg vlastní váhy a pouze v doprovodu osoby starší 18let, rovněž na vlastní nebezpečí.
 8. Při ukončení pobytu je třeba svléknout povlečení, vynést a roztřídit odpadky i umýt nádobí.
 9. Kulturní stodolu předejte v původním stavu, zameťte a případně setřete podlahu i prostory sociálního zařízení. V případě zapůjčení nápojového chladícího zařízení prosíme o jeho propláchnutí vodou přes naražeč, který je umístěn za barem na boční stěně u ventilu na vodu.
 10. Ukliďte krbový přístřešek a vyčistěte krb.
 11. Při odchodu z areálu se ujistěte, zda jsou zhasnuta všechna světla, vypnuty veškeré elektrické spotřebiče, včetně lednic a uzamčeny vchodové dveře.
 12. V den odjezdu uvolněte pokoje do 10,00 hod., pokud nebude se správcem dohodnuto jinak.
 13. Pobyt s domácími mazlíčky je možný za předpokladu že po nich před odjezdem uklidíte.  Není je dovoleno vodit do pokojů, ostatní místnosti využívat mohou.
Děkujeme za návštěvu, přejeme Vám šťastný návrat domů a těšíme se na shledanou.

 

Městys Libice nad Doubravou
provozovatel

シャネルとカルバンクラインは2位で結んだ。 ちょっと黒いドレス、ツイードスーツ、キルトハンドバッグで知られている非上場企業のシャネルは、1909年にココシャネルによって設立され、現在カール・ラガーフェルドの頭を務めています。 シャネルiphoneケースは常にクラシックだが非常にファッショナブルな製品を常に宣伝しているためにリードしています。 シャネルの現在のフラッグシップ製品には、キルトのストラップレスバッグと、ピンクトリムの刺繍入りカシミアノースリーブスカートが含まれています。 このブランドの現在の女性イメージスポークスパーソンはキーラ・ナイトレイです。 カルバンクラインの世界小売売上高は2006年に45億ドルに増加し、2003年のフィリップスヴァンハウゼンの買収よりも50%増加しました。グッチiphoneケース . このような成功は、ブランド携帯ケース、カルバンクラインコレクション(上着とアクセサリー)、ckカルバンクライン(二次衣類とアクセサリー)、カルバンクライン(3年生服とアクセサリー)の3つの主要ブランドに起因しています。 主な春のドレスには、斜めのスリムな男性のズボンと白いハイウエストのスカートが含まれています。
Copyright ©pilnuvstatek.cz 2010, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS